KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385727
nr 1338 5727
Oidentifierad konstnär. Signerad, marin. Olja på pannå, 30x43 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:21:49
150 kr